השכרת מסכי לד

חברת מימדים מציעה לכם מגוון של מסכי לד לאירועים.
מסך הלד הוא ייחודי מסוגו בעל זווית צפייה של 180 מעלות.
מסך הלד מחובר למערכת ממוחשבת דרכה ניתן לשדר את כל שעולה על רוחכם: קליפים, קטעי וידאו, שקופיות וניתן כמובן לצלם במעגל סגור ולשדר בצורה ישירה באירוע ישירות למסך כגון מצלמת רחף.

אין מדובר במסך רגיל, אלא במסך המורכב מאלפי דיודות הפולטים אור הניתן לשליטה על עוצמתו (ניתן לשדר באור יום) באיכות הגבוהה ביותר וכך מתקבלת איכות שידור ברזולוציה הגבוהה ביותר.
ניתן להרכיב את מסכי הלד בכל צורה שתבחרו (מסכים בכל הגדלים).
מדובר באטרקציה שללא ספק תשדרג את האירוע שלכם ותרים אותו לרמה גבוהה ובלתי נשכחת.
עוצמת השידור של מסך הלד מלהיבה ועוצמתית.

קצת על השכרת מסכים

הקרנת סרט, מצגת, קליפ או צלום חי של אירוע והקרנתו הם לפעמים הכרחיים, וגם אם לא ממש הכרחיים- יכולים לגוון ולרענן כל מפגש משפחתי, מפגש של חברים, כנס מקצועי או ישיבת עבודה.

 

אם ברצונכם להקרין את המצגת או הסרט שלכם באיכות טובה, הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מקרן. אם הקרנות כאלה הן אצלכם דבר נדיר שאתם עושים רק פעם ב- לא משתלם להשקיע כסף רב בקניית מקרן. עדיף להשכיר אותו מחברה המתמחה בציוד הקרנה . שכרתם מקרן ועתה עומדות בפניכם שתי אפשרויות: האחת היא להקרין על קיר לבן, והשנייה- לשכור גם מסך לצורך ההקרנה. הקרנה על קיר לבן היא האפשרות הפחות טובה. היא מורידה הרבה מאיכות התמונה.

 

תמיד עדיף להקרין על מסך. מסכי הקרנה טובים הם בעלי מבנה וחומר מיוחד המשפרים את איכות הצפייה בתמונה המוקרנת. הם מאפשרים החזרה נכונה ואופטימאלית של האור המגיע מן המקרן, חדות תמונה ועומק איכותיים וצבעים יפים, אמיתיים. למעשה, על ידי הקרנה על מסך תוכלו לקבל את התמונה הטובה ביותר אשר יכול המקרן להפיק.

 

באם שכרתם מקרן איכותי- הרי התמונה שתתקבל תהיה מעולה. איכות תמונה כזאת לא תוכלו לקבל על ידי הקרנה על קיר. למסכי הקרנה מקצועיים יש גם מסגרת שחורה, התוחמת את התמונה ומשפרת אותה. גם זה דבר חשוב שאינו בנמצא על קיר לבן . אם כבר השקעתם בהשכרת מסכים , רצוי להשקיע גם במסך מתאים.

 

המבחר הוא רב: מסכים בגדלים שונים יותאמו למרחק הצפייה, החל ממסך לא גדול לשם הצגת מצגת בחדר ישיבות, למשל, ועד מסך ענק המותקן בגן אירועים או במקום פתוח . קיימות שתי שיטות הקרנה, ולכל אחת המסך המתאים לה: הקרנה קדמית, בה מוצב המקרן בקדמת המסך, והקרנה אחורית – כאשר המקרן ניצב מאחורי המסך. ההבדל ביניהם מתמצה בכך שאם מקרינים את התמונה מאחור לא נוצרות הפרעות על ידי אנשים העוברים בין המקרן למסך.

 

הקביעה האם להשכיר מסך הקרנה קדמית או אחורית תיקבע בהתאם לסוג האירוע . אם ברצונכם למצות את המקסימום מן המקרן אשר השכרתם ולהביא למוזמנים שלכם- אם באירוע משפחתי או בפרזנטציה בישיבה- תמונות איכותיות וייחודיות, הדרך הטובה ביותר לעשות כך היא להקרין על מסך. הקרנה על מסך איכותי ומקצועי תציג כל דבר שברצונכם להראות בצורה האופטימאלית האפשרית .