השכרת פלזמות

השכרת מסכי פלזמה

חברת מימדים מציעה לכם מגוון שימושים במכשירי הפלזמות לכל מטרה.

ברשותנו פלזמות של חברה TOSHIBA בגדלים שונים וברזולוציית תמונה מושלמת.

ניתן לתלות את הפלזמות באמצעות שרשראות או מעמדי סטנד.

קצת על השכרת פלזמות

בשנים האחרונות פינה מסך השפופרת -מקלט הטלוויזיה שהורגלנו אליו- את מקומו למסכים הדקים:

הם אלגנטיים, תופסים מקום מועט, ניתנים לתלייה על הקיר, והעיקר- איכות התמונה שלהם טובה לאין ערוך ממכשיר טלוויזיה רגיל. היום משתמשים במסכי הפלסמה, בין היתר, להקרנת סרטים באירועים, פרזנטציות בישיבות וכנסים וכולי.

טכנולוגיית פלזמה היא אחת השיטות לייצור מסכים דקים: שתי שכבות זכוכית וביניהן שכבה של פיקסלים )כל תמונה על מסך מורכבת ממספר מסוים של פיקסלים המסודרים על המסך לאורך ולרוחב.

ככל שרב מספר הפיקסלים התמונה היא באיכות טובה יותר- הרזולוציה טובה יותר(. כל פיקסל מורכב משלושה תאים המלאים בגז- אדום, ירוק וכחול. הפעלת הטלוויזיה גורמת לריאקציה בגז, הריאקציה גורמת לזרחן לזרוח וכך מתקבלת התמונה.

כיום יש אפשרות להשכיר מסך פלזמה אחד או יותר לצורך אירוע, כינוס או כל מטרה אחרת. החברות העוסקות בהשכרת מסכי פלזמה דואגות כמובן שיהיה ברשותן ציוד משוכלל ביותר: מסכי פלזמה בגדלים שונים, מן האיכות הטובה ביותר, בעלי רזולוציה גבוהה.

את מסך הפלזמה , אחד או יותר, יש אפשרות לתלות על הקיר או להעמיד על סטנד, בהתאם לתנאי המקום. אפשר להקרין עליהם סרטים, קליפים, או כל דבר אחר שתרצו. אפשרות נוספת היא להתחבר למצלמות הצלם הנמצא במקום ולהקרין את האירוע על המסכים בשידור חי, מה שמקובל מאד באירועי בידור גדולים והמוניים, למשל.

ברשות החברה המשכירה מסכי פלזמה אפשר למצוא, בנוסף לציוד ההקרנה המשוכלל ביותר, גם מסכים רגילים. תמיד קיימת האפשרות לשלב בין מסכים רגילים למסכי פלזמה, וליצור חוויית צפייה מהנה ואיכותית ביותר.

האפשרות להעמיד באירוע כמה מסכי פלזמה פותחת אפשרויות רבות של אטראקציות באירוע, מגוונת אותו, מרעננת אותו, משתפת את כל קהל המוזמנים בכל מה שקורה. לו היינו צריכים לרכוש מסך פלזמה אחד או יותר לצורך האירוע שלנו- לא היה הדבר משתלם. מסכי הפלזמה הם יקרים, מה גם

שאנחנו זקוקים למסכים גדולים ואיכותיים. האפשרות לשכור מסך פלזמה אחד או יותר, ואיתם ציוד נלווה, היא ריאלית יותר. היא מאפשרת לשלב בין מסכים ולהקרין עליהם כל מה שנרצה בעלות קטנה יחסית לעלות רכישה.