השכרת מסכי לד
topImage-mob

השכרת מקרנים

חברת מימדים מציעה לכם מגוון אפשרויות של השכרת מקרנים ושימוש בהקרנה מקצועית תוך כדי התייחסות לגימורים הקטנים שבביצוע העבודה.

שירותי השכרת מקרנים מעניקים ערך מוסף והציוד שברשותנו נותנים מענה לכל דרישה: הקרנה על קירות, הקרנת סרט, הקרנת קליפ, הקרנת משחק כדורגל בשידור חי, מצגת לחדרי ישיבות, מקרן לתערוכה, מקרנים למסיבות והופעות בשטח פתוח, התחברות לצלמים בשידור חי ועוד.

בחלק משירותי השכרת מקרנים, ברשותנו כל הפרזול המתאים בכדי למקם מקרן לפי דרישת הלקוח תוך כדי התייחסות לאופי המקום ולבטיחות מקסימאלית .

ישנו מגוון רחב של מקרנים שההבדל בניהם מתבטא בעוצמת המקרן (אנסי לומנס) סוג מקרן (LCD,DKP), רזולוציה מרבית ועוד.

חברת מימדים מבינה את החשיבות הרבה עבור הלקוח בבחירת מקרן המתאים לצרכיו לכן מימדים מקצה לכם את מירב המומחים בתוחם ההקרנה שביחד יתאימו לכם את המקרן שיענה בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם.

התקשרו עכשיו ונשמח לעזור: 03-5081283 | 054-8148410

קצת על השכרת מקרנים

אם אתה מתכנן אירוע משפחתי או כינוס של קבוצת אנשים בוודאי תרצה לגוון אותו ולהוסיף לו אטרקציות אשר יעניינו את המוזמנים. אם תרצה להציג לפני מוזמניך סרטון או מצגת תזדקק למקרן.

במקרה שמקום האירוע אינו מצויד במקרן תצטרך להשכיר כזה . מקרן מהווה למעשה תחליף למערכת קולנוע. באמצעות המקרן אפשר להקרין באיכות גבוהה מאד על מסכים בגודל של 100 אינץ'. התמונה תהיה ברזולוציה גבוהה והמקרן תומך ביחסי מסך נכונים.

לפעמים נידרש להקרנה איכותית בגודל כזה לאירוע, להקרנת סרט, להצגת מצגת בישיבת עבודה, לתערוכה, להתחברות לצלם האירוע בשידור חי ועוד . יש לקחת בחשבון שבמקרה שרוצים להקרין סרט או מצגת באמצעות מקרן יש להחשיך את המקום כליל. אם אין תנאים לכך איכות ההקרנה פוחתת בהרבה. כל מקרן, ולו המשוכלל ביותר, לא יקרין תמונה באיכות טובה אפילו אם יש בחדר אפילו תאורה חלקית . קליבראציה היא כיוונון המקרן כך שהתמונה לא תהיה מתוחה מדי, הצבעים יהיו אופטימאליים וכן שאר הפראמטרים של המקרן. ניתן לבצע לבד קליבראציה של המקרן באופן חלקי.

כדי לבצע אותה כמו שצריך יש צורך להיעזר במכשור ובמומחה בתחום . בנוסף למקרן עצמו יש לדאוג למסך באיכות טובה ובגוון הנכון להקרנה איכותית. מסך פחות איכותי יכול לגרום לתמונה כהה מדי, או כזאת המשתנה לפי זווית הצפייה. כן יש לדאוג לעדשות מתאימותלמקרן. לבסוף רצוי מאד לעגן את המקרן לתקרה כדי שהתמונה תהיה יציבה . במשך הזמן התפתחו מקרנים בכמה שיטות, מתוך מטרה להגיע לתמונה טובה ולצבעים טובים.

עלות מקרן משובח היא גבוהה מאד, וכמובן שאין טעם לקנות כזה לשם אירוע חד פעמי. הדרך הנכונה היא להשכיר אותו . כששוכרים מקרן לאירוע יש לוודא שהחברה מצוידת בציוד המתאים לנו: המקרן המשוכלל ביותר הוא התנאי הראשוני לכך. יש לוודא שלרשות החברה עומד כל הציוד הנחוץ כדי להקרין בתנאי המקום בו אנו מבצעים את הפעילות שלנו, גם במקרה שההקרנה צריכה להתבצע על קיר, שלחברה המשכירה את המקרן יהיה גם מסך איכותי אם נידרש לו, והציוד הנחוץ כדי לקבע את המקרן במקום נוח להקרנה . הקרנה איכותית של סרט באירוע משפחתי, של נתונים מסוימים או מצגת בישיבה חשובה תוסיף לאירוע שלנו גוון מיוחד ומעניין .